Nadzwyczajna Sesja zakończona sukcesem

Nadzwyczajna Sesja zakończona sukcesem
Było sporo nerwowości i niepewności przed czwartkową Nadzwyczajną Sesją Rady Miejskiej, która ostatecznie zakończyła się pomyślnie.

W trakcie XXXVIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej obradowano nad zmianami w Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta Bełchatowa oraz w temacie zmian w budżecie Miasta Bełchatowa na rok 2017. Jak się okazało wszyscy radni zagłosowali jednomyślnie za przyjęciem tych uchwał co oznacza, że prace związane z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Staszica i 1 Maja ruszą niebawem.

Proponowana cena przebudowy tego skrzyżowania to 3 mln 930 tys. zł, miasto od powiatu otrzyma na tą inwestycję 1 mln 300 tys. zł, a 230 tys. zł dołoży od siebie sklep Majster więc niespełna 2,5 mln zł miasto dołoży z własnej kieszeni stąd właśnie czwartkowa Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej. Co gdyby radni nie osiągnęli kompromisu?

Jeśli prace ruszą w niedalekiej przyszłości. jest szansa, że cała inwestycja zostanie zakończona  jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe