Narkotyki w Bełchatowie

  • 9.09.2017, 08:23 (aktualizacja 09.09.2017 22:56)
  • KPP Bełchatów
Narkotyki w Bełchatowie KPP Bełchatów
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 30-latka, który w swoim miejscu zamieszkania miał w posiadaniu środki odurzające. Było to 147 gramów białego proszku amfetaminy, 48 gramów marihuany, 31 gramów mefedronu w postaci 57 sztuk tabletek. Prokuratura zdecydowała, że mężczyzna zostanie oddany pod dozór policyjny.

Kryminalny ustalili, że na jednej z posesji na terenie miasta znajdują się środku odurzające. Te informacje sprawdzono 6 września bieżącego roku kiedy to policjanci pojechali pod wskazany adres. Wchodząc na teren posesji zauważyli 30-latka, którego osobiście już znali wybiegającego tylnym wyjściem. Po krótkim pościgu mężczyzna został schwytany.

Na miejscu kryminalni zastali także 39-letnią bełchatowiankę, 43-letniego mieszkańca Tomaszowa Mazowieckiego i dwie mieszkanki Zelowa w wieku 39 i 18 lat. Podczas przeszukania budynku, w pomieszczeniu gospodarczym, w salonie oraz w garażu, kryminalni ujawnili 147 gramów białego proszku amfetaminy, 48 gramów marihuany, 31 gramów mefedronu w postaci 57 sztuk tabletek.

Znaleziono także kilka wag elektronicznych. Ujawnione środki odurzające zostały zabezpieczone w policyjnym depozycie. Wobec 30-letniego mężczyzny, który przyznał się do posiadania narkotyków, prokurator zastosował policyjny dozór.

Narkotyki w ilości 1,5 grama marihuany i 7,6 gramów amfetaminy posiadała przy sobie także 38-letnia zelowianka, która również usłyszała zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Bełchatów
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe