IV Ogólnopolski Turniej Ośrodków „Kibice Razem” za nami

IV Ogólnopolski Turniej Ośrodków „Kibice Razem” za nami
Po raz czwarty najmłodsi kibice różnych klubów z całej Polski rywalizowali ze sobą w ogólnopolskich zawodach, które w tym roku odbyły się w OsiR Wawrzkowizna. Emocji nie brakowało.

Ogólnopolski turniej rozgrywano w ramach programu „Kibice Razem”. Do Ośrodka Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna przyjechało 16 drużyn z całego kraju, które w niedzielę rywalizowały między sobą o miano najlepszego zespołu. Jak wyglądały przygotowania do tych zawodów?

Przedstawiciele ośrodka Kibice Razem GKS Bełchatów brali udział w takich zawodach po raz pierwszy i zajęli przedostatnie 15. miejsce. Zwycięzcą turnieju zostali gościnnie zaproszeni młodzi kibice Stali Mielec, którzy w finale pokonali Motor Lublin, a na najniższym stopniu podium uplasował się GKS Tychy, który w meczu o 3. miejsce pokonał gdańską Lechię. Najważniejsza była jedna integracja, dobra zabawa i zdrowa, sportowa rywalizacja.

Na turnieju nie zabrakło również publiczności wśród, której znajdował się między innymi Łukasz Sapela, który aktualnie jest zawodnikiem Miedzi Legnica. Co o takich imprezach sądzi wychowanek GKS-u Bełchatów?

Nieuniknione, że przed nami w kolejnych latach następne tego typu wydarzenia. Liczymy więc na to, że młodzi sympatycy Górniczego Klubu Sportowego poprawią swoją formę i będą prezentowali się o wiele lepiej.

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe