Niespełna miesiąc do Festiwalu Sztuki Jabłka

Niespełna miesiąc do Festiwalu Sztuki Jabłka
Od pewnego czasu trwają przygotowania do wielkiego wydarzenia, które będzie miało miejsce w naszym mieście. Chodzi tutaj o Festiwal Sztuki Jabłka, który potrwa cztery dni, a w tym czasie bełchatowianie na pewno nie będą się nudzić.

Magistrat zadbał o to by w tym roku na terenie miasta poza Dniami Bełchatowa odbyła się jeszcze jedna większa impreza, która będzie nosić nazwę Festiwal Sztuki Jabłka. Wszystko to odbędzie się 6,7,8 i 9 października bieżącego roku. Czemu akurat taka nazwa i co ma na celu to wydarzenie?

Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Bełchatowie chce, aby tego rodzaju wydarzenie nie było popularyzowane jedynie wśród bełchatowian, ale także na terenie całego województwa łódzkiego stąd decyzja, aby również ten festiwal wypromować na szerszą skalę.

Zachęcamy, aby mieszkańcy Bełchatowa w przeciągu tych czterech dni zaplanowali sobie odpowiednio swój czas i zdecydowali się wziąć udział w imprezach, które w związku z festiwalem odbędą się na terenie całego miasta przede wszystkim popołudniami i wieczorami w placówkach kulturalnych jak i w lokalnych klubach muzycznych. Już niebawem w naszej telewizji, która jest patronem medialnym Festiwalu Sztuki Jabłka zostaną ujawnione kolejne ciekawe informacje dotyczące tego wydarzenia.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe