Sporo zmian personalnych w Radzie Miejskiej

  • 11.10.2017, 16:42
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Sporo zmian personalnych w Radzie Miejskiej
Sala herbowa Urzędu Miasta w poniedziałkowe popołudnie świeciła pustkami. W trakcie XL Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej zabrakło blisko połowy radnych.

Poniedziałkowa Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej trwająca pół godziny składała się z punktów dotyczących zmian personalnych w komisjach stałych. W sali herbowej magistratu stawiło się 12 na 23 radnych VII kadencji. Ze swoich funkcji odwołani zostali: Adam Czechowski, Małgorzata Pagieła, Krzysztof Pierzchała, Dorota Pytlewska i Sebastian Brózda, który osobiście zrezygnował z pełnienia funkcji przewodniczącego w jednej z komisji z racji powołania na stanowisko Wiceprzewodniczącego w prezydium Rady Miejskiej. Na ich miejsce powołani zostali obecni w trakcie obrad: Zdzisław Markiewicz, Elżbieta Naturalna, Karol Kowalski, Dariusz Wyszyński oraz Michał Wyczachowski. Grupa radnych skupiona wokół Prezydent – Marioli Czechowskiej zbojkotowała te obrady, a Józef Wodziński wystosował specjalne oświadczenie w którym podkreśla, że tematy poruszane w trakcie tej sesji to tylko sprawy prywatne nic nie znaczące dla mieszkańców i miasta. Wnioskodawcy twierdzą, że te zmiany mają poskutkować lepszą efektywnością prac w komisjach choć ta sytuacja może jedynie podgrzać atmosferę w trakcie kolejnych obrad.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe