Festiwal Sztuki Jabłka połączył Bełchatowian

Festiwal Sztuki Jabłka połączył Bełchatowian
Wiele wystaw, koncertów, spotkań i wszelkiego rodzaju atrakcji towarzyszyło Festiwalowi Sztuki Jabłka, który w ubiegły weekend po raz pierwszy odbył się w naszym mieście.

Jabłko – symbol Bełchatowa, w końcu doczekało się swojego festiwalu. Od piątku 6 października przez kolejne trzy dni w Bełchatowie nie można było narzekać na brak atrakcji. Każde z wydarzeń spotkało się ze sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców.

Artyści biorący udział w festiwalu nie kryli zadowolenia z tego, że mogli zaprezentować się przed bełchatowską publicznością, a pomimo iż była to pierwsza edycja festiwalu wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Zakończenie festiwalu miało miejsce na Placu Narutowicza, gdzie w poniedziałkowy wieczór zaprezentowano mural z Adamem i Ewą oraz jabłkiem w roli głównej, nawiązujący do herbu Bełchatowa

Magistrat dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że Festiwal Sztuki Jabłka na stałe wpisze się w kalendarz corocznych wydarzeń w naszym mieście.


 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe