Pomoc dla rodaków z Litwy

Pomoc dla rodaków z Litwy
Odzież, zabawki i artykuły szkolne. Tego typu dary można ofiarować naszym rodakom mieszkającym na Litwie. Tegoroczna akcja wynika z kontaktów, które RIG utrzymuje z przedsiębiorcami z Rejonu Solecznickiego na Litwie.

Regionalna Izba Gospodarcza we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Bełchatowie jest organizatorem zbiórki darów dla potrzebujących rodzin z rejonu Soleczniki na Litwie, gdzie większość mieszkańców stanowią Polacy. Na czym będzie polegać ta pomoc?

Wszelkiego rodzaju dary należy dostarczyć do budynku Starostwa Powiatowego w Bełchatowie lub biura Regionalnej Izby Gospodarczej do 15 listopada bieżącego roku.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe