Ukradł perfumy. Grozi mu do 10 lat więzienia

Ukradł perfumy. Grozi mu do 10 lat więzienia
Funkcjonariusze bełchatowskiej policji schwytali 20-latka, który jest podejrzewany o kradzież z rozbojem. Wszystko wydarzyło się w jednej z bełchatowskich perfumerii, gdzie młody mężczyzna zabrał ze sklepu perfumy, po drodze poturbował ochroniarza i uciekł z miejsca zdarzenia.

W niedzielę 8 października na terenie jednego ze sklepów w Bełchatowie 20-latek został zauważony przez pracownika ochrony, że ten przywłaszczył sobie perfumy. Młodzieniec w trakcie ucieczki, będąc już za linią kas, na swojej drodze napotkał ochroniarza, który został przewrócony na podłogę czego efektem był uraz ręki pracownika ochrony.

Zawiadomieni o tym fakcie policjanci natychmiast rozpoczęli śledztwo. Przesłuchali oni świadków zdarzenia oraz pracowników sklepu, odtworzyli monitoring i na podstawie tego udało im się ustalić rysopis podejrzanego. W środę 11 października o godzinie 6 rano 20-latek został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu. Mężczyzna zeznał, że perfumy zgubił w trakcie ucieczki, a zarzuty prokuratorskie, które mu postawiono to kara pozbawienia wolności do lat 10.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

eLJot
eLJot 15.10.2017, 21:24
za kradzież perfum 10 lat a za zabójstwo 8...

Pozostałe