Miejskie Korty Tenisowe zamknięte

  • 13.10.2017, 09:38 (aktualizacja 13.10.2017 09:59)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Miejskie Korty Tenisowe zamknięte MCS Bełchatów
Równo pięć miesięcy otwarte były Miejskie Korty Tenisowe mieszczące się przy ulicy Edwardów. Jak informuje Miejskie Centrum Sportu tegoroczne otwarcie nastąpiło 13 maja I turniejem Grand Prix Bełchatowa, a w piątek 13 października zostaną one zamknięte.

Przez ten okres czasu poza „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa” na kortach odbywały się również: dziecięce Mistrzostwa Bełchatowa, zawody „Tenis 10”, lokalne Mistrzostwa Par Deblowych oraz Bełchatowska Liga Tenisowa.

Korty będą czynne do piątku 13 października do godziny 16, a MCS jest zmuszone do zamknięcia ich z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. Warto zaznaczyć, że ten sezon dla tenisistów był o tyle przyjemny, że mogli oni rozgrywać mecze na komfortowej nawierzchni, którą odświeżono na przełomie kwietnia i maja tego roku.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe