Nowa kampania społeczna fundacji Dorastaj z Nami

  • 26.11.2017, 12:15 (aktualizacja 26.11.2017 12:17)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Nowa kampania społeczna fundacji Dorastaj z Nami fot. www.policja.pl
Ruszyła kampania społeczna pod hasłem: „Dla Ciebie zginął policjant, strażak, żołnierz, a dla mnie tata”. Jest to kolejna inicjatywa fundacji Dorastaj z Nami, która otacza opieką dzieci, których rodzice zostali poszkodowani lub zginęli na służbie.

Gdy słyszymy w wiadomościach, że zginął strażak, myślimy „Wielka szkoda!”. I tyle. To samo, gdy słyszymy, że zginął policjant lub żołnierz. Każde życie jest warte, dlatego żałujemy, poświęcimy im pięć minut zadumy, ale to wszystko. Nie myślimy o tym, że każdy funkcjonariusz służby publicznej jest czyimś ojcem, synem, żoną, siostrą…

Każdy zawód w służbie społeczeństwu jest nie tyle zwykłym zawodem, co misją, którą należy wypełnić. Fundacja otacza opieką dzieci, których rodzice nie wrócili z tej misji. Jak mówi Magdalena Pawlak – Prezes Zarządu Fundacji: „ Zadbanie o nie [dzieci] to najlepsza forma powiedzenia «dziękuję».”

W ramach kampanii w telewizji i radiu ukazywane są spoty, w których wykorzystano prawdziwe materiały informujące o wypadkach na służbie. Wypowiadają się tam również rodziny osób, które zostały poszkodowane.

Magdalena Pawlak zaznacza również, że każde dziecko może liczyć na pomoc, nawet do 25. roku życia.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zwrócimy dziecku rodzica ani nie zastąpimy go w stu procentach, ale możemy towarzyszyć mu w dorastaniu (...).”

Wszelkie informacje o tym, jak można pomóc dzieciom bohaterów, można znaleźć na stronie internetowej: www.dorastajznami.org

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe