Skrzyżowanie będzie bezpieczne

  • 30.11.2017, 09:27 (aktualizacja 30.11.2017 10:00)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Skrzyżowanie będzie bezpieczne fot. www.powiat-belchatowski.pl
Ze względu na wysoką statystykę wypadków na skrzyżowaniu wojewódzkiej drogi nr 480 z drogą krajową nr 47 w miejscowości Grudna, istnieje szansa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Starosta bełchatowski Waldemar Wyczachowski oraz Wójt Gminy Szczerców, spotkali się z Maciejem Tomaszewskim – dyrektorem oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi. Wszystko to, aby przypomnieć o podjęciu działań zwiększających bezpieczeństwo problematycznego skrzyżowania
.
Z danych policji wynika, że na tym konkretnym odcinku od 2014 roku doszło tam do 29 wypadków drogowych, w których zginęły dwie osoby i aż 45 zostało rannych.

W trosce o bezpieczeństwo na terenie powiatu bełchatowskiego samorządowcy wraz z policją zdecydowali się zamontować przy feralnym skrzyżowaniu specjalne urządzenia, które mają zwiększać uwagę kierowców.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe