Pracownicy socjalni nagrodzeni

  • 30.11.2017, 10:03
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Pracownicy socjalni nagrodzeni fot. www.powiat-belchatowski.pl
Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego ponad sześćdziesiąt osób działających w obszarze polityki społecznej odebrało dyplomy gratulacyjne za wzorowe pełnienie służby.

Szefowe kuchni, pokojowe, pielęgniarki, pracownicy techniczni, opiekunowie… To tylko niektóre z zawodów kwalifikowanych jako „socjalne”. Osoby piastujące stanowiska na wszystkich szczeblach tych i innych zawodów otrzymali dyplomy gratulacyjne. Wbrew pozorom, zawody te nie są łatwe a osoby, które je wykonują niejednokrotnie odznaczają się wielką cierpliwością i zaangażowaniem. Na szczęście, są oni doceniani.

Gościem specjalnym gali był Zbigniew Bogusławski – przewodniczący Regiony Piotrkowskiego NSZZ „Solidarność”. Dodatkowym prezentem dla wszystkich był recital wspaniałej Weroniki Pochopień oraz bardzo słodki poczęstunek.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe