Kampania „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”

  • 3.12.2017, 08:22
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Kampania „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”
We wtorek 28 listopada policjanci z całego kraju rozpoczęli kampanię „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”. Jej głównym celem jest zwrócenie uwagi kierowców na stan oświetlenia w pojazdach.

Zima coraz bliżej, a co za tym idzie – coraz szybciej zapada zmrok. Dlatego też tak ważne jest dbanie o prawidłowe funkcjonowanie świateł w pojazdach. W ramach prowadzonej kampanii policjanci będą prowadzić działania kontrolno-prewencyjne. Kierowcy tych pojazdów, które wzbudzą wątpliwości pod kątem jakości świateł, będą skierowani na stacje diagnostyczne.

Podobnie jak w ubiegłym roku, 2, 6 i 19 grudnia  na stacjach kontroli kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i wyregulować oświetlenie w swoich pojazdach.

Co ciekawe, istnieje przydatna aplikacja o nazwie „Yanosik”, która doprowadzi kierowców do najbliższej z ponad dwustu stacji biorących udział w kampanii.
Kampania funkcjonuje pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz zrzeszonych w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe