ZUS o e-składce

  • 3.12.2017, 08:27
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
ZUS o e-składce fot. www.belchatow.pl
Bełchatowski Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje kolejne szkolenie poświęcone kwestii e-składki, na którym będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat zmian obowiązujących od stycznia przyszłego roku.

Na szkoleniu przedstawione zostaną wszelkie zadania, przed którymi staje płatnik składek, zarówno te przyszłe, jak i te już obowiązujące. Omówione zostanie również zagadnienie Numeru Rachunku Składkowego, czyli NRS.

Od roku 2018 płatnik nie będzie podawał w przelewie nazw składek, jakie opłaca i za jaki okres czasu. ZUS podzieli każdą wpłatę w sposób proporcjonalny, na wszystkie fundusze i ubezpieczenia.

Szkolenie odbędzie się 7. grudnia o godzinie 10:00 w Sali konferencyjnej bełchatowskiego inspektoratu ZUS. Spotkanie jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy zapisać się odpowiednio wcześniej. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod numerem telefonu: 446339590 wew. 207

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe