Bożonarodzeniowe drzewko na Placu Narutowicza

  • 6.12.2017, 15:28
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Bożonarodzeniowe drzewko na Placu Narutowicza fot. www.belchatow.pl
Już dziś, czyli w środę 6 grudnia na Placu Narutowicza w naszym mieście stanie wielka, bo aż 8-metrowa choinka bożonarodzeniowa. Będzie na co popatrzeć!

Jak co roku, w Bełchatowie już kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem rozpoczęły się świąteczne przygotowania. Całe miasto, a w szczególności Plac Narutowicza został pięknie przystrojony wszelkimi dekoracjami, bombkami i świecidełkami. Świąteczne kule obwieszone 200 lampkami i nowiutkie śnieżynki zawisły na słupach oświetleniowych i drzewach.

Jednak nie ma Świąt bez choinki, dlatego też piękne, ośmiometrowe drzewko rozbłyśnie dziś wieczorem blaskiem 750 gwiazdek. Uroczyste zapalenie lampek na choince odbędzie się o godzinie 17:00.

Aby uświetnić uroczystość, Prezydent miasta - Mariola Czechowska zaprosiła do Bełchatowa znamienitego gościa w czerwonym płaszczu, który poczęstuje słodkościami i wniesie ze sobą jeszcze więcej świątecznego klimatu.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Tomek
Tomek 6.12.2017, 16:52
A gdzie aniołek na rondzie

Pozostałe