Mikołaj na drodze

  • 9.12.2017, 08:48
Mikołaj na drodze fot. www.belchatow.policja.gov.pl
We wtorek 5 grudnia bełchatowscy policjanci zaprosili do siebie znamienitych gości: Świętego Mikołaja i jego Pomocników, którzy wraz z funkcjonariuszami odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 4.

Pomocnikami Mikołaja byli uczniowie klasy policyjnej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Bełchatowie. We wtorek cała mikołajowa ekipa wkroczyła dumnie do szkoły, aby wręczyć czwartoklasistom komiksy o superbohaterze Super Stopku, z którym będą mogli się oni przygotować do egzaminu na kartę rowerową. Oczywiście, dzieciaki z radością powitali swoich niecodziennych gości, chętnie z nimi rozmawiali i odpowiadali na pytania. Pod koniec spotkania był słodki poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia.

Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Mikołaj na drodze”, prowadzonej przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim. Celem akcji jest przypomnienie podstawowych zasad związanych z bezpieczeństwem na drodze.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe