Wspólne kolędowanie w MCK

  • 10.12.2017, 08:10
Wspólne kolędowanie w MCK
Nie jest tajemnicą, że śpiewać każdy może. A czy lepiej czy nie, to nie jest ważne; ważny jest duch Bożego Narodzenia. Aby poczuć świąteczną atmosferę, Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie organizuje coroczne „Wspólne Kolędowanie”.

Muzyczne spotkanie odbędzie się w sobotę 16 grudnia o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Tego dnia bełchatowianie będą mieli okazję zbliżyć się do siebie podczas radosnego wyśpiewywania kolęd, wraz z Chórem Uniwersytetu Trzeciego Wieku – „Pasjonata”, dziecięcą grupą „Cantabile” oraz z Bełchatowskim Chórem Gospel Schola Cantorum. Gościem specjalnym na scenie będzie Piotr Bauer.

Radosnemu muzykowaniu towarzyszyć będzie zapach świeżo wypiekanych pierniczków, które uczestnicy spotkania będą mogli przyozdobić i zabrać do domu. Odbędzie się także wspólne dekorowanie choinki, a to znaczy, że będzie można poczuć się szczególnie świątecznie.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie Gigantów Mocy.
 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe