Pomóżmy małemu Piotrusiowi!

  • 11.12.2017, 08:08 (aktualizacja 05.11.2018 23:00)
Pomóżmy małemu Piotrusiowi!
W dalszym ciągu trwa akcja "Uratuj Piotrusia z Bełchatowa". 14-miesięczny chłopiec to syn Sary i Tomka - młodego małżeństwa. Mały Piotruś stoi przed najcięższym zadaniem w jego dotychczasowym życiu.

Dokładnie 4 października bieżącego roku okazało się, że chłopczyk choruje na NEUROBLASTOM czyli nowotwór złośliwy współczulnego układu nerwowego w IV stopniu zaawansowania. Piotruś natychmiast trafił do Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie trwa walka o jego życie!

Dopóki nie została postawiona diagnoza, nic nie wskazywało, aby chłopiec tak ciężko chorował. Piotruś rozwijał się prawidłowo, a co najważniejsze był szczęśliwym, radosnym i uśmiechniętym dzieckiem. Wszystko to zmieniło się kiedy otrzymał pierwszą dawkę chemoterapii, którą zniósł bardzo ciężko. Mimo wszystko Piotruś nie poddaje się w tej walce.

Dalsze leczenie nie jest objęte refundacją. Jest nadzieja na wygranie tej bitwy jeżeli rodzice Piotrusia uzbierają milion złotych. Czas na to ciężkie zadanie? 6 miesięcy.

Bełchatowianie! Pomóżmy Piotrusiowi i jego rodzicom uzbierać tą sporą sumę pieniędzy. Każda kwota jest na wagę złota tego zaledwie 14-miesięcznego chłopczyka.

Do tej pory udało się uzbierać zaledwie 3% tego co potrzeba co w przeliczeniu daje ponad 34 tysiące złotych. Jak pomóc? Wystarczy wejść TUTAJ , a następnie kliknąć wpłać teraz i dokonać przelewu bankowego. Ta czynność zajmie nam dosłownie chwilę, a może uratować życie małego bełchatowianina!

Więcej informacji odnośnie przebiegu całej akcji można znaleźć na profilu facebook'owym TUTAJ.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe