Pijany 20-latek uszkodził ogrodzenia przy trzech posesjach

  • 9.01.2018, 09:50
  • źródło: www.lodzka.policja.gov.pl
 Pijany 20-latek uszkodził ogrodzenia przy trzech posesjach www.lodzka.policja.gov.pl
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 7 stycznia 2018 roku po godzinie 10.00 przy ulicy Piłsudskiego w Radomsku.

Z ustaleń policjantów wynika, że 20 – letni kierujący punto, jadąc w kierunku ulicy Krakowskiej na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków drogowych i stracił panowanie nad pojazdem. Najpierw zjechał na prawe pobocze i uderzył w zaparkowanego tam golfa, który w wyniku uderzenia został przesunięty i uderzył w ogrodzenie posesji. Następnie punto zjechało z jezdni i sunęło wzdłuż kolejnych ogrodzeń, uszkadzając je. Dodatkowo uszkodzona została skrzynka energetyczna. W wyniku zdarzenia do szpitala został przewieziony pasażer punto. Obrażenia ciała nie zagrażały jego życiu. Policjanci zbadali stan trzeźwości 20 – letniego radomszczanina kierującego punto. Badanie wykazało w jego organizmie 1,2 promila alkoholu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz kierowania pojazdami oraz kara grzywny. Dodatkowo będzie zobligowany do naprawienia szkód, które wyrządził.

źródło: www.lodzka.policja.gov.pl

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe