Poszukiwany ukryty w szafie

  • 10.01.2018, 13:00 (aktualizacja 10.01.2018 13:08)
Poszukiwany ukryty w szafie
25-letni bełchatowianin został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Zespołu Pomieszczenie dla Osób Zatrzymanych. Aby uniknąć zatrzymania, mężczyzna ukrył się... w szafie.

Policjanci z zespołu zajmującego się poszukiwaniami zajmują się zatrzymywaniem osób, które uchylają się od wyroków sądów i nie zgłaszają się do zakładów karnych celem odbycia „odsiadki”.

We wtorek, 9. stycznia o godzinie 7:00 funkcjonariusze udali się pod adres zamieszkania 25-letniego mężczyzny, który, zgodnie z nakazem sądu, powinien trafić do zakładu karnego. Policjanci początkowo nie mogli odnaleźć młodego mężczyzny, jednak podczas przeszukiwania pomieszczeń „zguba” znalazła się w szafie. 25-latek był bardzo zaskoczony widokiem policjantów, który odeskortowali go do policyjnego aresztu. Zgodnie z wyrokiem, najbliższe sześć miesięcy mężczyzna spędzi w więzieniu.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe