20 tysięcy złotych na edukację

  • 12.01.2018, 09:32 (aktualizacja 12.01.2018 09:35)
20 tysięcy złotych na edukację facebook.com | Przedszkole Samorządowe nr 2 - Akademia Bolka i Lolka
17 tysięcy złotych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz 3 tysiące z funduszu miejskiego trafiło do Przedszkola Samorządowego nr 2.

Przedszkole nr 2 realizuje ambitny projekt pn. „Wszystkim wesoło, gdy czyste powietrze wkoło – aktywna edukacja ekologiczna w Przedszkolu Samorządowym nr 2 Akademia Bolka i Lolka w Bełchatowie”. Dzięki zdobytemu grantowi przedszkole kupiło szereg pomocy dydaktycznych, dzięki którym najmłodsi poprzez zabawę przyswajają sobie ważne aspekty ekologii i dbania o środowisko. Umożliwi to udział w warsztatach, zajęciach terenowych i konkursach plastycznych pod inspirująco brzmiącymi nazwami - „Kolorowe latawce” i „Wiatrowa muzyka”.

Za otrzymane pieniądze dzieciaki pojadą także na wiele edukacyjnych wycieczek, na przykład na Górę Kamieńsk, do Lasu Łagiewnickiego czy bełchatowskiego nadleśnictwa.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe