Charytatywny Turniej dla Patrycji

  • 12.01.2018, 15:00 (aktualizacja 12.01.2018 15:10)
Charytatywny Turniej dla Patrycji
Już w najbliższą sobotę, 13. stycznia o godzinie 8:30 w hali „Energia” odbędzie się II Halowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Rozgrywkom towarzyszyć będzie zbiórka nakrętek na cel charytatywny.

Patrycja Oszczyk, dla której odbędzie się Turniej, jest 18-letnią podopieczną Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Bełchatowie. Wychowanków tego ośrodka wspiera fundacja „Zakręcona pomoc”. Do czerwca 2018 roku będą zbierane nakrętki, a zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup sprzętu niezbędnego do rehabilitacji.

Patrycja cierpi na zanik mięśni. W leczeniu tego schorzenia największe znaczenie ma ruch, a szczególnie jazda na rowerze. Oznacza to jednak konieczność zakupu roweru stacjonarnego, a koszt takiego urządzenia waha się między 3 a 4 tys. złotych. Aby pomóc, wystarczy na Turniej lub do siedziby CKP w Bełchatowie przynieść nakrętki. W ten sposób każdy chętny może dołożyć swoją „cegiełkę” do pomocy.

Wstęp na Turniej jest bezpłatny.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe