Ekologiczny styl życia

  • 23.02.2018, 13:19 (aktualizacja 23.02.2018 13:34)
Ekologiczny styl życia
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie zaprasza na V edycje projektu Ekologiczny styl życia. Zostaną przeprowadzone bezpłatne badania laboratoryjne i konsultacje dietetyka. W projekcie mogą wziąć udział dorośli mieszkańcy powiatu bełchatowskiego, którzy nie brali udziału w poprzedniej edycji.

Badania będą przeprowadzone w dwóch etapach. Pierwszy to laboratoryjne badanie krwi, które obejmuje: cholesterol całkowity, trójglicerydy, morfologie, ASPAT, ALAT, TSH, elektrolity, poziom cukru we krwi. Drugim etapem są konsultacje dietetyka, które dotyczą stosowania produktów ekologicznych. Jest to bardzo ważna inicjatywa, ponieważ może to wykluczyć wiele chorób, których skutków nie odczuwamy w tym momencie, ale w przyszłości mogą mieć one poważne konsekwencje. W poprzednich edycjach wzięło udział 3750 osób i zostało wykrytych wiele przypadków stanów przedchorobowych, dlatego warto się zapisać już dziś.

Program rozpocznie się od 26 lutego w przychodni Mega Med znajdującej się przy ulicy Czaplinieckiej 93/95 i potrwa do czasu wykonania badań dla tysiąca osób, jednak nie dłużej niż 28 września 2018 roku. Każdy, kto chciałby wziąć udział w badaniach może się zarejestrować telefonicznie pod numerem 44 635 29 01, 44 635 29 02 bądź osobiście w przychodni.

 

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe