Nabór do klasy sportowo-językowej Mariusza Wlazłego

  • 24.02.2018, 12:00
Nabór do klasy sportowo-językowej Mariusza Wlazłego
Fundacja Mariusza Wlazłego, Urząd Miasta oraz Skra Bełchatów wspólnie rozpoczęli pracę nad projektem klasy sportowo-językowej. Będzie ona w Szkole Podstawowej numer 1 im. Stanisława Jachowicza w Bełchatowie. Trwa nabór do klasy IV na rok szkolny 2018/2019.

Klasa ma docelowo liczyć 20 osób, a uczniowie będą mieli możliwość w przyszłości grać w drużynie Skry Bełchatów. W klasie będą ćwiczenie ogólnorozwojowe, tak by dzieci mogły zdobyć doświadczenie i umiejętności. Będą również zajęcia z dietetykiem, ponieważ wprowadzanie odpowiednich nawyków żywieniowych od najmłodszych lat jest istotne. W trakcie roku szkolnego planowane są wyjazdy naukowo-sportowe. Mariusz Wlazły chciałby jak najwięcej uczestniczyć w życiu klasy, ale będzie to zależne od czasu jaki zawodnik posiada.

W procesie rekrutacji będzie test językowy i sprawnościowy, aby ocenić wiedzę językową oraz kondycje sportową kandydatów. Wzrost ma drugorzędne znaczenie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie fundacji Mariusza Wlazłego www.fundacjawlazlego.pl

 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe