Uwaga na drodze!

  • 2.03.2018, 12:52
Uwaga na drodze! lodzka.policja.gov.pl
Kierowcy, którzy nagminnie łamią przepisy to dla policjantów codzienność. W dniu 1 marca dwukrotnie policja z powiatu radomszczańskiego musiała interweniować. Na drodze K-1 doszło do dwóch kolizji i wystąpiły kilkugodzinne utrudnienia w ruchu. Na terenie tego powiatu od początku roku 2018 doszło już do 225 kolizji oraz 24 wypadków.

Pierwsza kolizja miała miejsce niedaleko Kamieńska około godziny 9.00. Na miejscu okazało się, że 36-letni kierowca auta marki Citroen, jadąc w kierunku Łodzi złamał przepis kodeksu drogowego o dostosowaniu prędkości do warunków pogodowych oraz utrzymania bezpiecznej odległości od innych pojazdów. W wyniku czego uderzył w tył jadącej przed nim toyoty, a toyota wjechała w kolejne auto. Wszystkie osoby były trzeźwe, a do szpitala został przewieziony jedynie 35-letni mężczyzna, który kierował toyota. 3 godzin trwały utrudnienia spowodowane tą kolizją. Kolejne zdarzenie miało miejsce w rejonie miejscowości Stobiecko Szlacheckie przed godziną 16.00. W kolizji zderzyły się trzy ciężarówki. Powód tego zdarzenia był taki sam jak poprzednio – niedostosowanie prędkości do warunków pogodowych. Kierowcy zdarzenia nie potrzebowali pomocy medycznej, byli trzeźwi. Utrudnienia w ruchu trwały 3 godzin.

Policja przypomina o zachowaniu ostrożności i odpowiedzialności wsiadając za kierownice.

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe