Kolejne zatrzymanie za narkotyki

  • 2.03.2018, 15:39 (aktualizacja 02.03.2018 15:42)
Kolejne zatrzymanie za narkotyki lodzka.policja.gov.pl
Trzy osoby zatrzymane za posiadanie środków odurzających. 46-letnia bełchatowianka odpowie również za udzielanie narkotyków. Kryminalni policjanci zabezpieczyli 50 gram mefedronu, 3 tyś złotych i wagę elektroniczną.

Bełchatowscy policjanci obserwowali 46-letnia mieszkankę naszego miasta. Podczas obserwacji jednego z bloku na osiedlu POW zauważyli, że podejrzana kobieta wychodzi z klatki i wsiada do zaparkowanego opla. Gdy funkcjonariusze podeszli do auta zauważyli jak kobieta podaje dilerkę młodemu kierowcy samochodu. Badania proszku potwierdziły, iż jest to mefedron. 36-letni mieszkaniec gminy Rusiec oraz mieszkanka Bełchatowa zostali zatrzymani. Policja odwiedziła również 33-letnią kobietę, od której zatrzymana wychodziła. W mieszkaniu zabezpieczyli ponad 48 gram substancji, wagę elektroniczną oraz 3 tysiące złotych. Kobieta dołączyła do pozostałej dwójki do aresztu. O dalszym ich losie zadecyduje sąd.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe