Podpalacz napadł kobietę

  • 6.03.2018, 11:23
Podpalacz napadł kobietę lodzka.policja.gov.pl
W centrum Piotrkowa Trybunalskiego doszło do rozboju. Sprawcę po pościgu zatrzymali funkcjonariusze. Okazało się, że mężczyzna odpowie także za podpalenie koszy na odpady w centrum miasta. O jego losie zadecyduje sąd.

4 marca bieżącego roku około godziny 19 doszło do rozboju. Na ulicy Armii Krajowej 23-latek dobiegł do 26-letniej kobiety i próbował wyrwać jej torebkę. Gdy kobieta broniła się przed napastnikiem, ten przewrócił ją na ziemię i przyłożył do ciała nóż. W obawie ofiara oddała torebkę, w której znajdowały się dokumenty i pieniądze, a sprawca uciekł. Gdy tylko policja została poinformowana o sprawie, dyżurny poinformował drogą radiową wszystkie jednostki. Już po kilku minutach w okolicach dworca autobusowego mundurowi zauważyli mężczyznę, który przypomina rysopisem sprawcę zderzana. 23-latek był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Okazało się, że przed rozbojem sprawca podpalił kosze na odpady na osiedlu mieszkaniowym Belzacka. W trakcie przeszukania został znaleziony nóż, którym groził kobiecie. Prokurator postawił mężczyźnie zarzuty i wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Podejrzany był już notowany przez policję. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe