Dzień w Ekonomiku

Dzień w Ekonomiku
W dniu 6 marca odbył się Dzień w Ekonomiku pod hasłem „Smacznie, Zdrowo, Naukowo”. Całe wydarzenie miało 2 części, pierwszą, w której uczniowie uczestniczyli w lekcjach otwartych oraz druga, w której odbyła się cześć artystyczna, turnieje i prezentacje.

W wydarzeniu wzięli udział gimnazjaliści, jako potencjalni uczniowie szkoły oraz zaprzyjaźnione firmy, które są potencjalnymi przyszłymi pracodawcami absolwentów. Akcja ma na celu promowanie szkolnictwa zawodowego. Jest to cykliczna, coroczna akcja, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów, w tym roku przyszło około 400 uczniów wraz z opiekunami.

Patronat honorowy objęło Starostwo Powiatowe.

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe