Grzywna za kierowanie „bez prawka”

  • 7.03.2018, 14:47
Grzywna za kierowanie „bez prawka”
Pięć tysięcy złotych – taka grzywna grozi 23-letniemu mieszkańcowi gminy Kluki, który już po raz kolejny wsiadł za kółko bez uprawnień do kierowania. Co więcej, mężczyzna spowodował kolizję z autobusem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło 6 marca około godziny 14:00 w miejscowości Gręboszów . Kierujący renaultem kangoo uderzył w tył szkolnego autobusu stojącego na światłach. Przyczyną było niedostosowanie prędkości. Jakby tego było mało, w czasie, gdy zdarzenie miało miejsce, z autobusu wysiadały dzieci.

Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że kierujący renaultem mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania i jak ustalili dzielnicowi z Drużbic, był on już karany za wykroczenia w ruchu drogowym.

W związku z lekkim podejściem 23-latka do obowiązujących przepisów, policjanci skierują wniosek do sądu o ukaranie nieodpowiedzialnego kierowcy.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe