Bełchatów dołączył do miast partnerskich PAIH

  • 7.03.2018, 21:00 (aktualizacja 09.03.2018 12:16)
Bełchatów dołączył do miast partnerskich PAIH
5 marca zostało podpisane porozumienie o współpracy między Panią Prezydent Miasta Mariolą Czechowską oraz wiceprezesem Agencji Panem Krzysztofem Senger. Dzięki takiemu porozumieniu miasto może zyskać nowych inwestorów.

Bełchatów może być dumny, ponieważ jest 59 miastem prezydenckim, które Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprosiła do współpracy. Rozmowy na ten temat prowadzone są od połowy 2017 roku i właśnie doszło do porozumienia, ponieważ aby być w prestiżowym gronie, trzeba spełnić szereg wymagań.

Bełchatów położony jest w centrum Polski, do tego prężnie się rozwija oraz nie ma zagrożeń klęsk żywiołowych, dlatego może to zachęcić nowych inwestorów, by swój kapitał zainwestować właśnie u nas. Nasze miasto jest młode, większość mieszkańców to osoby w przed i produkcyjnym, dlatego nacisk jest na edukację.

Celem PAIH jest kreowanie dobrego wizerunku Polski. Wchodzi w to promowanie polskich produktów i usług. W ramach porozumienia nasze miasto uzyska promocje gospodarczą oraz będą podejmowane działania, które mają przygotować miasto do pozyskiwania i obsługi inwestorów z zagranicy. Dla Bełchatowa to duży sukces, który zaowocuje w najbliższym czasie.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Ktoś
Ktoś 8.03.2018, 10:45
Skoro" Panią" to i "Panem"

Pozostałe