13-latek pogryziony przez psa

  • 9.03.2018, 15:48
13-latek pogryziony przez psa zdjęcie poglądowe
Właściciel psa nie zachował odpowiednich środków ostrożności przy trzymaniu swojego pupila, dlatego został ukarany mandatem. Czworonóg uciekł z posesji i ugryzł 13-laka w nogę. Na całe szczęście nic poważnego się nie stało.

8 marca, około godziny 16 bełchatowska policja została powiadomiona o incydencie. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się na miejsce wydarzenia. Po rozmowie z matką ugryzionego chłopca, ustalili, że pies wybiegł z posesji sąsiadów i ugryzł nastolatka. Gdy policja dotarła do właściciela psa okazało się, że to nie pierwszy raz kiedy owczarek uciekł z posesji. 39- latek został ukarany mandatem.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności przy trzymaniu psa, ponieważ to właściciel za niego odpowiada zgodnie z prawem.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Runner
Runner 12.03.2018, 12:33
I co z tego że właściciel odpowiada? I co z tego że dostanie mandat? Problem braku świadomości i wyobraźni jest niestety nagminny. Co z tego że właściciel zostanie ukarany mandatem? Powinien dla przykładu być ukarany umieszczeniem pomiędzy stadem rozwścieczonych psów. Jak biegam - to z kamieniami, bo co chwilę jakiś pies wybiega z niezabezpieczonej posesji, do lasu zaprzestałem chodzić bo wszędzie psy bez smyczy w odległości 100 metrów od właściciela. I to tłumaczenie - "Panie ten pies nie gryzie". Mnie już dwa razy pogryzły psy, które nigdy wcześniej tego nie zrobiły...

Pozostałe