Kradzież w toalecie

  • 12.03.2018, 14:56 (aktualizacja 12.03.2018 15:10)
Kradzież w toalecie
Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali 2 mężczyzn, którzy podejrzani są o kradzież armatury łazienkowej z toalety centrum handlowego miasta. Mężczyźni byli już karani, dlatego grozi im nawet do 7,5 lat pozbawienia wolności.

Kradzieży dokonali 6 marca 2018 roku w godzinach popołudniowych. Sprawcy weszli do męskiej toalety, wymontowali umywalkę z baterią, którą schowali do kartonowego pudelka i niepostrzeżenie wyszli. Udało im się to, ponieważ toaleta znajdowała się obok podziemnego parkingu, przez który złodzieje wyszli z budynku. Wartość mienia oszacowano na 1000 zł. Policjanci z Wydziału Wywiadowczego następnego dnia wieczorem zauważyli dwóch mężczyzn, którzy odpowiadają rysopisowi sprawców. Po pościgu sprawców zatrzymano, okazało się, że to mieszkańcy Piotrkowa w wieku 26 i 37 lat. Oboje zostali zawiezieni do komendy i osadzeni w celi. Za kradzież w warunkach recydywy grozi im do 7,5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
adin
adin 8.04.2018, 14:02
Z tekstu wynika, że nie odzyskano skradzionego mienia? Założę się, że oboje nie mają też oficjalnie żadnego majątku czyli komornik będzie bezużyteczny, jak zresztą w większości spraw: http://komornicy-opinie.pl/mozliwosci-komornikow/ Jedyna szansa na odzyskanie mienia lub równowartości to obietnica niższego wyroku w zamian za naprawienie szkody.

Pozostałe