Rowerem zwiedzaj powiat

  • 6.05.2018, 09:00
Rowerem zwiedzaj powiat
Powiatowe Centrum Sportu oraz Załoga Rowerowa „Zgrzyt” zapraszają na coroczny cykl powiatowych rajców rowerowych. Rozpocznie się ona 12 maja pod hasłem „wiosenna trasa na rozruszanie”. Wyjazd o godzinie 13:00 spod hali lodowiska powiatowego, na ulicy Czaplinieckiej 96.

Od godziny 11.00 na rozpoczęciu rajdu na uczestników będą czekać dodatkowe atrakcje, gadżety i niespodzianki. Odbędzie się prezentacja rowerów elektrycznych i losowanie jazdy na wybranym rowerze elektrycznym. Na rozpoczęcie cyklu, rowerzystów czeka trasa 25 km przez między innymi Domiechowice, Wole Mikorską, Rasy, Dobrzelów. Start i Meta jest pod budynkiem PCS. Rowerzyści odwiedzą najciekawsze okolice regionu, otrzymają pamiątkowe plakietki oraz odblaskowe gadżety. Każda trasa zakończy się integracją uczestników przy ognisku. W tym roku nowością jest możliwość zapisania dzieci na zajęcia z instruktorami PCS w trakcie rajdu, dla rodziców, których pociechy nie chcą czy nie mogą w nim uczestniczyć.

 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe