Powstanie dwupasmowe rondo na skrzyżowaniu Staszica i 1 Maja

Powstanie dwupasmowe rondo na skrzyżowaniu Staszica i 1 Maja
Problem jednego z bardziej problematycznych skrzyżowań w Bełchatowie zostanie niebawem rozwiązany. W niedalekiej przyszłości ruszą roboty, które do końca roku powinny zostać zakończone, a ich efektem będzie dwupasmowe rondo na skrzyżowaniu ulic Staszica i 1 Maja.

Pod koniec wakacji powinny ruszyć prace związane z budową dwupasmowego ronda na skrzyżowaniu ulic Staszica i 1 Maja. Jest to miejsce dookoła, którego znajduje się kilka większych marketów co z pewnością nie ułatwia komunikacji w ruchu.

Wiceprezydent Miasta Bełchatowa podkreśla, że na mieszkańców będzie czekać kilka zmian w ruchu na czas trwania robót.

Jak ważna dla naszego miasta to inwestycja – każdy wie. Władze chcą, aby roboty zostały zakończone na początku grudnia tego roku oraz aby na okres świąt kiedy ruch na drogach miasta jest wzmożony, wszystko działało sprawnie i prawidłowo.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe