Policja będzie korzystać z aplikacji BLISKO

Policja będzie korzystać z aplikacji BLISKO
Jednostka bełchatowskiej policji już niebawem będzie mogła za pomocą aplikacji BLISKO informować mieszkańców Bełchatowa o różnego rodzaju zagrożeniach panujących w mieście.

Wszystko to za sprawą Komendanta Powiatowej Policji w Bełchatowie, który zwrócił się do Prezydent Miasta Bełchatowa – Marioli Czechowskiej z prośbą o to by miasto wyraziło zgodę na administrowanie kanałem zagrożenia w ramach niedawno wprowadzonego w naszym mieście mobilnego informatora dla mieszkańców Bełchatowa o nazwie BLISKO.

Od teraz bełchatowianie informacje o różnego rodzaju zagrożeniach czy problemach w ruchu będą mieli w swoich telefonach za pomocą specjalnej aplikacji. Takie rozwiązanie na pewno zwiększy bezpieczeństwo w mieście i płynność przekazywania informacji do mieszkańców.

Link do pobrania aplikacji znajduje się TUTAJ.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe