Zapisy na bezpłatne badania prostaty dla mężczyzn

Zapisy na bezpłatne badania prostaty dla mężczyzn
Trwają zapisy dla wszystkich zainteresowanych mężczyzn badaniem prostaty w ramach programu profilaktyki raka gruczołu krokowego. W trakcie czwartkowej konferencji prasowej, która odbyła się w budynku Starostwa Powiatowego poinformowano o szczegółach tego programu.

Akcja ta skierowana jest tylko i wyłącznie do panów, którzy na stałe zameldowani są na terenie powiatu bełchatowskiego i urodzili się w latach 1942-1967. W ramach tego programu pacjent będzie miał wykonane badanie laboratoryjne oraz zostanie ustalona wówczas kolejna wizyta urologiczna. W trakcie następnej konsultacji zostanie wykonane badanie „per rectum” oraz USG. Głównym celem jest wczesne wykrycie nowotworu, ale w trakcie tych badań można dociec różnego rodzaju innych, mniej groźnych schorzeń.

W tej edycji programu nie mogą wziąć udziału osoby, które korzystały z niego w poprzednich edycjach w latach 2015-2016. Zapisywać można się w budynku MegaMedu przy ulicy Czaplinieckiej 93/95 od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20 osobiście w rejestracji bądź drogą telefoniczną pod numerem telefonu 44 635 29 01 lub 44 635 29 02.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe