15 tys. złotych za informację ws. Artura Walasa!

15 tys. złotych za informację ws. Artura Walasa!
17 sierpnia rozpoczęły się poszukiwania 20-letnie mieszkanki Zduńskiej Woli, którą ostatni raz widziano 15 sierpnia w godzinach popołudniowych kiedy to wyjeżdżała ze swojej rodzimej miejscowości do Łodzi do swojego chłopaka, gdzie ślad po niej zaginął.

Policjanci przeszukali wszystkie możliwe miejsca m.in. szpitale, a także przejścia graniczne oraz sprawdzili czy kobieta nie przebywa na terenie Niemiec i nie padła ofiarą przestępstwa. Jak się okazało 26 sierpnia funkcjonariusze policji z udziałem technika kryminalistyki przeszukali mieszkanie na osiedlu Teofilów w Łodzi, które wynajmował chłopak zaginionej Artur Walas Kleibor. Jak się okazało w wersalce odkryto rozkładające się, owinięte kołdrą zwłoki 20-latki. Natychmiast wdrożono działania prowadzące do weryfikacji informacji medialnej wskazującej na oskarżenie partnera zaginionej w 2009 roku o zgwałcenie kobiety na terenie Wielkiej Brytanii.

Absurdem w tej sprawie jest to, że mieszkanie poszukiwanego miało być już przeszukiwane 19 sierpnia. Do wnętrza dostali się strażacy, który za pomocą wysięgnika weszli przez okno, a policjanci obecni na miejscu ograniczyli się do oświadczeń strażaków nie wchodząc ani na chwilę do lokalu. Do KPP w Zduńskiej Woli przekazano informacje o sprawdzeniu mieszkania przy ulicy Rojnej i braku w nim osób poszukiwanych.

Zgon kobiety nastąpił najprawdopodobniej w okresie 15-16 sierpnia a więc jeszcze przed zgłoszeniem zaginięcia. Policjanci już od momentu zgłoszenia zaginięcia 20-latki ustalają miejsce pobytu jej 29-letniego chłopaka, z którym spotykała się przez ostatnie tygodnie.

W niedzielę 27 sierpnia policja za zgodą prokuratury opublikowała zdjęcie i dane osobowe poszukiwanego w związku z zabójstwem . Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 15 tysięcy złotych za informację, która doprowadzi do zatrzymania poszukiwanego Artura Walasa (Kleibor). Za mężczyzną wystosowano list gończy.

Ostatni raz widziany był on 16 sierpnia 2017 roku w Zduńskiej Woli. Urodzony 25 marca 1988 roku jest synem Piotra i Ewy. 29-latek ma 196 centymetrów wzrostu, jest dobrze zbudowany, kolor oczu brązowy, włosy ciemne. Znakiem szczególnym jest tatuaż na prawym przedramieniu.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego , widziały go po 16 sierpnia 2017 roku lub mają inne informacje mogące pomóc w zatrzymaniu tego mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi ul. Lutomierska 108/112 tel. 42/ 665 22 56, kom. 693 997 284 lub 997 na terenie całego kraju. ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Zgodnie z art. 239 Kodeksu karnego osoba, która utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa uniknąć odpowiedzialności karnej, w tym zwłaszcza gdy ukrywa sprawcę albo zaciera ślady przestępstwa, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Kapuś
Kapuś 30.08.2017, 16:16
Mam te info, przebywa w tej chwili na komendzie policji, proszę o nagrodę!

Pozostałe