WOD-KAN sponsorem MUKS Bełchatów

  • 8.09.2017, 16:38
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
WOD-KAN sponsorem MUKS Bełchatów
To było wielkie wydarzenie dla wszystkich osób związanych z Międzyszkolnym Uczniowskim Klubem Sportowym Bełchatów jak i spółką WOD-KAN.

W czwartkowe popołudnie doszło do oficjalnego podpisania umowy sponsoringu pomiędzy spółką miejską WOD-KAN, a MUKS Bełchatów. Wysokość umowy to 10 tysięcy złotych na okres dwóch lat, ale jeśli wyniki sportowe będą zadowalające to WOD-KAN nie wyklucza podwojenia tej sumy.

Prezes spółki WOD-KAN Piotr Kopek podkreśla, że to nie jedyna tego typu inicjatywa co można zauważyć na bannerach, które pojawiły się w mieście, ale również tłumaczy co miało największy wpływ na to, że WOD-KAN sponsoruje akurat MUKS.

Pomijając fakt, że do klubu będą wpływać środki od swojego nowego sponsora to prezes MUKS-u podkreśla, że trwają rozmowy i poszukiwania kolejnych zainteresowanych, a z kolei trener nie ukrywa, że przydałaby się mu pomoc jeśli chodzi o sztab szkoleniowy.

Całe wydarzenie zakończył mecz koszykarek ze specjalnie zaproszonymi na to spotkanie gośćmi i rodzicami. Pierwsze mecze z udziałem MUKS-u już w październiku. Będzie się działo, a więc zapraszamy do przychodzenia na mecze i kibicowania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe