Zablokowane drogi. Pracownicy spółki Elbest protestują!

  • 06.12.2017, 10:01
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Zablokowane drogi. Pracownicy spółki Elbest protestują!
Od środy 6 grudnia do piątku 8 grudnia w godz. 6:00-8:00 drogi dojazdowe do Elektrowni i Kopalni Bełchatów będą zablokowane. Wszystko to za sprawą manifestacji, którą przeprowadzają pracownicy spółki Elbest oraz Elbest Security. Jak podkreślają protestujący sytuacja z dnia na dzień jest coraz gorsza...

W środowy poranek od godz. 6 do 8 pracownicy spółki Elbest oraz Elbest Security przeprowadzili demonstrację na drogach dojazdowych do Elektrowni i Kopalni Bełchatów. Oburzeni pracownicy żądają przede wszystkim trzystu złotych podwyżki. Tego typu manifestację przewidziano także w czwartkowy i piątkowy poranek.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...
Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
gość
gość 06.12.2017, 15:32
To kompromitacja PGE i ich władz nie wspominając o miernotach w tej spółce jak prezesiki i nowy dyrektorek bez wykształcenia i jakiegokolwiek doświadczenia . To cud że tak długo im się udawało.- kariera Nikodema Dyzmy
Polak
Polak 06.12.2017, 14:54
A co na to lekarze i rezydenci. Zamienimy się?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.12.2017, 14:27
Czy PiS w Bełchatowie nic nie widzi a może ludzi z PiS-u ten region nie obchodzi bo Pani Anna M, już swoich ludzi obsadziła a to nie ich region to po co się zajmować. Co z naszymi Bełchatowskimi działaczami.Imprezy,spotkania ,wieczne merytorycznie wypowiedzi a ludzie są bezsilni . Wybory tuż - Nasz okręg będzie pamiętał o waszym zaangażowaniu w sprawy ludzkie . a senatorem, posłem,radnym się bywa to nie dożywotni stołek. Przykro widzieć iż związki zawodowe których multum na kopalni i elektrowni nie pomagają biednym spółką ...pseudo gwiazdy .

Pozostałe