VIII Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera 2017 roku zakończony!

  • 24.03.2018, 12:05 (aktualizacja 24.03.2018 12:09)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
VIII Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera 2017 roku zakończony!
Walka o pierwsze miejsca w obu kategoriach trwała aż do ostatnich sekund głosowania. Ale ostatecznie Sportowcem Roku 2017 została bełchatowianka Weronika Centka, siatkarka SMS PZPS Szczyrk i Budowlanych Łódź, a Trenerem Paweł Tomczuk – szkoleniowiec Rugby Club Bełchatów. Gratulujemy zwycięzcom.

Laureaci nie byli znani do zakończenia głosowania, ponieważ ostatnie sekundy zaważyły o zwycięstwie w obu kategoriach. Przez długi czas w Plebiscycie na Sportowca Roku 2017 prowadziła Weronika Centka, ale w ostatnich dniach dystans pomiędzy znajdują się na 2 miejscu Idą Lis oraz zajmującym 3 miejsce Piotrem Niźnik zaczął się zmniejszać. Największe szaleństwo wysyłanych SMS zaczęło się w ostatni dzień głosowania. Godzinę przed zakończeniem możliwości SMS-owania prowadzenie zdobyła Ida, ale finalnie pierwsze miejsce zajęła Weronika. Idzie Lis przypadło drugie miejsce, a Piotrkowi trzecie.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Podobna sytuacja miała miejsce w głosowaniu na Trenera Roku 2017. Początkowo dużą przewagę miał Piotr Radziejewski - trener tenisa ziemnego w BTS As, nad Pawłem Tomczukiem znajdującym się na drugim miejscu. Jednak kibice bełchatowskiego rugby nie dali za wgraną i ostatecznie panowie zamienili się miejscami. Pierwsze miejsce zdobył Paweł Tomczuk, drugie Piotr Radziejewski, a trzecie Łukasz Mantyk -trener lekkoatletów w BKL.

 

W dniu 22 marca odbyła się uroczysta gala, w której organizatorzy - Maciej Wiśniewski oraz Piotr Samsik wręczyli statuetki zwycięzcom oraz dyplomy uczestnikom. Całe wydarzenie nie odbyłoby się bez pomocy sponsorów, którzy również otrzymali podziękowania. Dochód z całej akcji przeznaczony został na leczenie Julii Spalińskiej – 15 letniej nastolatki, która choruje na padaczkę lekooporną. Niestety Julii potrzebna jest operacja w Niemczech, która kosztuje 300 tysięcy złotych.

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe