×

Złodziej garnituru

  • 4.04.2018, 15:11
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Złodziej garnituru
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież garnituru i koszuli. Wartość strat szacowana jest na 560 zł. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W dniu 3 kwietnia 2018 roku doszło do kradzieży w jednym ze sklepów odzieżowych na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Złodziej wykorzystał chwilę nieuwagi sprzedawczyni i ukradł garnitur oraz koszulę. Policja natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia zajęła się sprawą. Po analizie materiału dowodowego funkcjonariusze wytypowali podejrzanego. Został ustalony adres zamieszkania podejrzanego. Po kilkunastominutowej obserwacji posesji, do klatki schodowej wbiegł mężczyzna odpowiadający rysopisowi sprawcy. Policjanci ruszyli za nim. Okazało się że to 19-letni piotrkowianin, który przyznał się do kradzieży. Jednak skradzione łupy wyrzucił za sklepem. Po przeszukaniu podejrzanego mundurowi znaleźli skradziony w kwietniu 2017 roku telefon, który zdaniem zatrzymanego zakupił na targu. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży i paserstwa. Grozi do mu do 5 lat wiezienia.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe