×

Włamywacz złapany na gorącym uczynku

  • 9.04.2018, 12:30
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Włamywacz złapany na gorącym uczynku lodzka.policja.gov.pl
Policja piotrkowska złapała mężczyznę, który podejrzany jest o usiłowanie kradzieży z włamaniem. Sprawca w nocy włamał się do świetlicy dla dzieci na Starym Mieście. Łupem złodzieja były laptopy. Działał on w warunkach recydywy, dlatego grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Do włamania doszło w nocy z 7 na 8 kwietnia. Około północy dyżurny komendy w Piotrkowie Trybunalskim poinformował patrole o prawdopodobnym włamaniu do świetlicy dla dzieci mieszczącym się na Starym Mieście. W miejsce zdarzenia udali się policjanci, którzy zauważyli wybitą szybę w budynku. Mężczyzna, zauważając radiowóz wyrzucił laptop, który trzymał w ręku. Po zatrzymaniu okazało się, że to 42-letni piotrkowianin. W torbie spakowanych było 6 laptopów. Sprawca działał w warunkach recydywy i grozi mu do 15 lat wiezienia.

 

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe