×

Kolejne 2 osoby zatrzymane za narkotyki

  • 13.04.2018, 15:31
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Kolejne 2 osoby zatrzymane za narkotyki lodzka.policja.gov.pl
Dzielnicowi z Bełchatowa zatrzymali kobietę, która jest poszukiwana do odbycia kary. Dodatkowo kobieta miała przy sobie środki odurzające. Został zatrzymany również 20-letni kolega kobiety, przy którym znalezione zostały 4 „dilerki” z białym proszkiem. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

12 kwietnia w godzinach porannych dzielnicowi z os. Binków robiąc obchód zauważyli kobietę, która jest poszukiwana, ponieważ ma zasądzoną kare pozbawienia wolności. Przy 37-letniej bełchatowiance mundurowi znaleźli dwie „dilerki” z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. Kobieta została zatrzymana. Do policyjnego aresztu trafił również znajomy ofiary, ponieważ miał przy sobie 4 torebki foliowe z białym proszkiem. Narkotester wykazał, że są to pochodne mefedronu. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe