Mężczyzna, który poszukiwany był od 13 lat został zatrzymany

  • 17.04.2018, 14:43
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Mężczyzna, który poszukiwany był od 13 lat został zatrzymany lodzka.policja.gov.pl
44-latek był poszukiwany na podstawie 9 listów gończych oraz 7 Europejskich Nakazów Aresztowania wydanych przez sądy i prokuratury z terenu całego kraju. Zatrzymania dokonali policjanci z wydziału kryminalnego piotrkowskiej policji. Zatrzymany ma na swoim koncie liczne oszustwa.

Mundurowi prowadzili poszukiwania mężczyzny, który skazany jest za różnego rodzaju oszustwa.

Po dokładnych analizach materiałów ustalili prawdopodobne miejsce, w którym się może ukrywać. 15 kwietnia policjanci pojechali na teren województwa dolnośląskiego, gdzie zapukali do drzwi domu jednorodzinnego. Na początku nie było reakcji, jednak w przedsionku zobaczyli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi poszukiwanego. Słysząc hasło „policja” sprawca wycofał się do wnętrza domu. Drzwi otworzyła kobieta. Policja przeszukała dom. Na strychu stróże prawa zauważyli w rogu pomieszczenia otwór zakryty folią i zapchany watą dociepleniową, przez który mężczyzna uciekł. Czujni mundurowi zauważyli uciekiniera w oknie sąsiedniego budynku, a szybka reakcja pozwoliła na zatrzymanie go na balkonie niezamieszkiwanego budynku. 44-latek był wielokrotnie notowany za przestępstwa gospodarcze, dlatego najbliższe lata spędzi za kratami.

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe