Policjanci pomogli ciężarnej kobiecie

  • 23.04.2018, 09:55
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Policjanci pomogli ciężarnej kobiecie lodzka.policja.gov.pl
Policjanci z piotrkowskiej komendy pomogli ciężarnej kobiecie w dotarciu do szpitala. Do radiowozu policyjnego podjechało auto marki bmw, którego kierowca krzyknął, że jego partnerka potrzebuje pomocy lekarzy. Mundurowi od razu włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, by pomóc w dojeździe do szpitala. Całe wydarzenie na szczęście skończyło się szczęśliwie.

W dniu 21 kwietnia przedpołudniem, mundurowi podczas pełnienia służby na drogach gminy Sulejów, poproszeni zostali o nietypową pomoc. Obok radiowozu zatrzymał się kierowca bmw, wołając o pomoc w jak najszybszym dotarciu do szpitala. W samochodzie mężczyzny była ciężarna kobieta, która miała silne bóle brzucha. Dwóch policjantów – sierż. szt. Tomasz Kaniewski oraz st. sierż. Cezary Grochala z Wydziału Ruchu Drogowego Piotrkowskiej jednostki nie musieli się zastanawiać. Od razu poinformowali dyżurnego o eskorcie kobiety w zagrożonej ciąży. Włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe by torować drogę. W szpitalu na ciężarną czekał już personel. Po dwóch godzinach kierowca bmw zadzwonił do komendy, by podziękować za okazałą pomoc. Dodał również, że narzeczonej oraz nienarodzonemu dziecku już nic nie zagraża.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
hhr
hhr 25.04.2018, 04:17
domyslam sie ze byli podnieceni widokiem bobra

Pozostałe