Bełchatowianin zamiast wrócić do aresztu ukrywał się w jednym z mieszkań

  • 26.04.2018, 13:00
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Bełchatowianin zamiast wrócić do aresztu ukrywał się w jednym z mieszkań lodzka.policja.gov.pl
30-latek ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta zamiast wrócić na odbycie kary w areszcie. Zostały znaleziony przy nim narkotyki, przez które trafił do więzienia. W środę 25 kwietnia został zatrzymany. Po usłyszeniu zarzutów wróci do więzienia.

Mężczyzna był skazany za przestępstwa narkotykowe, ale był na przerwie świątecznej. Po jej zakończeniu powinien wrócić do więziennej celi, jednak tego nie zrobił. Policja namierzyła go w jednym z mieszkań na osiedlu Okrzei. 30-latek nie chciał rozmawiać ani wpuścić policjantów do środka, dopiero po usłyszeniu o siłowym wejściu do mieszkania otworzył drzwi. Prócz niego znajdowała się tam 20-letnia kobieta i 23-letni mężczyzna. Podczas przeszukania skazanego mundurowi znaleźli plastyczną substancję brązowego koloru. Tester narkotykowy wykazał, że są to pochodne konopi indyjskich, posiadające w składzie substancje zakazane. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów wróci do więzienia odbywać dalszy ciąg kary i oczekiwać na kolejny wyrok, za który może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe