Rowerem zwiedzaj powiat

  • 6.05.2018, 09:00
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Rowerem zwiedzaj powiat
Powiatowe Centrum Sportu oraz Załoga Rowerowa „Zgrzyt” zapraszają na coroczny cykl powiatowych rajców rowerowych. Rozpocznie się ona 12 maja pod hasłem „wiosenna trasa na rozruszanie”. Wyjazd o godzinie 13:00 spod hali lodowiska powiatowego, na ulicy Czaplinieckiej 96.

Od godziny 11.00 na rozpoczęciu rajdu na uczestników będą czekać dodatkowe atrakcje, gadżety i niespodzianki. Odbędzie się prezentacja rowerów elektrycznych i losowanie jazdy na wybranym rowerze elektrycznym. Na rozpoczęcie cyklu, rowerzystów czeka trasa 25 km przez między innymi Domiechowice, Wole Mikorską, Rasy, Dobrzelów. Start i Meta jest pod budynkiem PCS. Rowerzyści odwiedzą najciekawsze okolice regionu, otrzymają pamiątkowe plakietki oraz odblaskowe gadżety. Każda trasa zakończy się integracją uczestników przy ognisku. W tym roku nowością jest możliwość zapisania dzieci na zajęcia z instruktorami PCS w trakcie rajdu, dla rodziców, których pociechy nie chcą czy nie mogą w nim uczestniczyć.

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe