Bezpieczne przejścia dla pieszych

  • 11.05.2018, 12:17
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Bezpieczne przejścia dla pieszych belchatow.pl
W naszym mieście powstają kolejne ułatwienia dla osób niedowidzących i niewidomych. Przy przejściach dla pieszych zostały zamontowane specjalne płyty w wypustkami, które mają ułatwić przejście przez przejście.

Miasta dba o mieszkańców, dlatego stara się, by polepszyć warunki korzystania z przestrzeni publicznej, również tym niepełnosprawnym. Bełchatów systematycznie wprowadza rozwiązania, dzięki którym mogą się oni czuć bezpiecznej na drogach i chodnikach. Kolor żółty kostek nie jest przypadkowy, ponieważ okuliści twierdzą, że to ostatni kolor, który człowiek dostrzega przed całkowita utratą wzroku. Dodatkowym elementem będą bariery architektoniczne oraz obniżenie krawężników do 1 cm nad poziom jezdni, by osoby an wózkach inwalidzkich również mieli możliwość swobodnego korzystania z przejść dla pieszych.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe