Nowe ławki, kosze i stojaki w Bełchatowie

  • 16.05.2018, 09:00 (aktualizacja 16.05.2018 09:37)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Nowe ławki, kosze i stojaki w Bełchatowie belchatow.pl
W naszym mieście w różnych miejscach można zaobserwować nowe ławki, kosze i stojaki, które mają symbol jabłka. Powstają one na trzech szlakach turystycznych „ Bełchatów dobrej energii”, „Bełchatów wczoraj i dziś” oraz „Energia jest tu”, w ramach projekty "Energia, natyra, tradycja - na bełchatowskim szlaku".

Szlaki zaopatrzone będą dodatkowo w tablice informacyjne oraz dokładne oznaczenia. Powstanie na nich 90 ławek, 95 koszy i 5 stojaków z symbolem jabłka. Ponadto odwiedzający nasze miasto będą mogli skorzystać ze specjalnych audioprzewodników. Jest to część projektu „ Energia, natura, tradycja – na bełchatowskim szlaku”. Całość projektu to koszt około 2 mln 13 tysięcy złotych. Na realizację miasto dostało dofinansowanie z Regionalnego Projektu Operacyjnego z województwa łódzkiego na lata 2014-2020 w wysokości 85% kosztów kwalifikowanych, czyli 1 mln 244 tysiące złotych.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe