Uprawa konopi indyjskich w kompleksie leśnym

  • 22.05.2018, 09:42
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Uprawa konopi indyjskich w kompleksie leśnym lodzka.policja.gov.pl
Policjanci z radomszczańskiej komendy zlikwidowali nielegalną uprawę marihuany, która ukryta była w kompleksie leśnym na terenie gminy Kamieńsk. Rosło tam 578 krzaków konopi indyjskich. Szacuje się, że z tych roślin można by uzyskać blisko 13 kilogramów narkotyków do sprzedaży.

Mundurowi z wydziału kryminalnego zdobyli wiedzę, że ktoś na obrzeżach powiatu radomszczańskiego uprawia zakazane rośliny w lesie. Po przeszukaniu terenu kompleksu leśnego policjanci ujawnili kilka miejsc specjalnie przygotowanych do uprawy konopi. Każda plantacja była ogrodzona, wyposażona w pojemniki z wodą oraz środki chemiczne wspomagające wzrost roślin. Wszystkie przedmioty oraz rośliny zostały zabezpieczone do badań i posłużą jako dowód w sprawie. Za prowadzenie uprawy zakazanych roślin grozi do 3 lat więzienia.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe